קערות טיבטיות למכירה
 
 <חזור / המשך>
עוד באתר:    פעילויות קרובות    מסיבות רווקים רווקות    פעילות לארגונים/למשפחות    קונצרטמדיטציה בטבע    קישורים    בנייה אקולוגית    מפת האתר
                    
                     שיטת גרינברג    דמיון מודרך    מדיטציה    צלילים של ריפוי    טאי צ'י וצ'י קונג    רמנה מהרישי    הרשמה לקבלת עדכונים    מאמרים וציטוטים

                                                     Space2b - כל הזכויות לאתר זה שמורות לגיא שמר  ...  עיצוב ובניית אתר - גיא שמר

 

  
 

דף הבית

 

         גלריה

צרו קשר

 

ציטוטים ומאמרים

               

                         טכניקות וכלים 

צ'י קונג
סדנאות וקבוצות
 

 

גיא שמר


קערות טיבטיות
                                                                                                                             

 

 
                                    בחזרה לדף הראשי
גלרית תמונות

      בחזרה למאמרים וציטוטים ראשי

כל "צליל" של הקערות מכיל בעצם הרבה מאד צלילים, או מה שנקרא "אוברטונים". זה נכון לגבי כל צליל בטבע, אבל בצלילי הקערות ניתן ממש לשמוע את האוברטונים השונים המרכיבים את הצליל. בד"כ יהיה צליל אחד דומיננטי, שישתנה עבור אותה קערה אם משתמשים במקל שונה. כדאי לנסות מקלות שונים ולהתאים את המקל הנכון לכל קערה או מטרה.

 השפעת הצלילים הרטט של הקערות, כאשר הן מונחות על הגוף או לידו, מעסה בעדינות את התאים ואת האיברים הפנימיים, יוצר שחרור של חסימות אנרגטיות, משפיע על גלי המוח בצורה חיובית ומאזנת, ויש לו השפעה מרגיעה על מערכת העצבית. הצלילים של הקערות מביאים בצורה עדינה להרפיית הגוף, ויכולה להיות להם השפעת ריפוי עמוקה. אחרי סשן (אפילו קצר יחסית), ניתן להגיע למצב של חיות (vitality), עירנות ותפישה שונים מהרגיל, ללא מאמץ או "נסיון" להגיע למשהו... זה פשוט קורה מעצמו. אפשר לשחק עם הקערות, לנגן בהן על הגוף עצמו, או מסביבו- במרחב. ההקשבה והחישה של גלי הקול שנוצרים מסביב ובתוך הגוף יוצרים חיבור מיוחד מאד לגוף ולמרחב.

בד"כ אחרי סשן כזה אנשים חשים "משהו" מיוחד באוויר, בחדר, בחיבור בין האנשים בקבוצה או בינם לבין עצמם. השילוב של מצב ההרפיה העמוק אליו מגיעים, עם משהו שקורה בחלקיקי החלל בחדר (החלל כאילו נעשה "מוחשי", סמיך או פחות שקוף או כל אחד עם ההגדרה שלו, פעם נער שהשתתף בסשן קבוצתי כזה, תאר את זה כצלילים מעולמות אחרים), מביא לתחושה שבד"כ קשה לתאר במילים.