עוד באתר:    פעילויות קרובות    מסיבות רווקות/רווקים    פעילות לארגונים/למשפחות    קונצרטמדיטציה בטבע    קישורים    בנייה אקולוגית    מפת האתר
                    
                     שיטת גרינברג    דמיון מודרך    מדיטציה    צלילים של ריפוי    טאי צ'י וצ'י קונג    רמנה מהרישי    הרשמה לקבלת עדכונים    מאמרים וציטוטים

                                                     Space2b - כל הזכויות לאתר זה שמורות לגיא שמר  ...  עיצוב ובניית אתר - גיא שמר

  
מדיטציה של אור
טאי צ'י  וצ'י גונג
 

      איכויות בטבע

 

כוחו של הרגע הזה

                                      נשימה
והגוף
הפנימי   
 

ויפאסנה

 

אנפנה

 

דף הבית

צרו קשר
     

 


 

המידע הניתן כאן הוא כללי, יש להתייעץ עם מורה או אדם מוסמך אחר (כמו רופא או מדריך) לפני שמתחילים לתרגל בצורה אינטנסיבית. כאשר מתרגלים מדיטציה כלשהי חשוב לא "לרצות" דבר (כמו להצליח, לרצות לחוש משהו ספציפי, להגיע לשקט, ל"הארה"...) אם עולה תחושה כלשהי שלא ציפינו לה, או מחשבות שחוזרות ועולות, כדאי פשוט להתבונן בהן.. הנה... עולות שוב מחשבות... אין טעם להלחם בשום תופעה שעולה באופן טבעי, רק לצפות בה ולהשיב את תשומת הלב (במידת האפשר) אל מוקד התרגול.
                                    בחזרה לדף הראשי
גלרית תמונות

בחזרה לדף מדיטציות כללי

 

 

מדיטציה עם אור
     
בישיבה שנוחה לכם, עצמו את העיניים ושימו לב לרגע לנשימה שלכם, לאחר דקה או שתיים, אתם יכולים לדמיין קרן של אור זהוב שמגיעה מלמעלה וממלאת את גופכם באור, אתם יכולים גם לבחור את צבעו של האור בעצמכם.
האור הולך וממלא אתכם. כעת עם כל נשימה, דמיינו שאתם מתמלאים יותר ויותר באור המרפא הזה. לאט לאט תוכל להרגיש ולדמיין כיצד האור שמילא את גופכם כאילו "עולה על גדותיו" ומתחיל להתפשט סביבכם... למלא את החלל שמקיף אתכם. כאילו גופכם מפיץ עכשיו מהאור הזהוב. שבו כך כמה זמן שמתאים לכם, נהנים מתחושת האור שממלא אתכם.

בהמשך תוכלו גם לדמיין כיצד האור הזה מגיע מבפנים, ממקום עמוק כלשהו, אולי מימד אחר... עם כל נשימה, ככל שהאוויר ממלא מבחוץ, אתם מתמלאים באור שמגיע מתוך כדור קטן ומרוכז של אור אינסופי שנמצא עמוק בתוככם, בבית החזה או במרכז הבטן התחתונה. פשוט תנו לעצמכם להתמלא באור הזה, להתחבר יותר ויותר למקור האינסופי הזה, שנמצא למרבה הפלא בתוכנו.   נכון שנעים?