צ'י קונג
הצ'י גונג מבוסס על תרגילים נפרדים ופשוטים, שמטרתם לשפר את זרימת הצ'י, לחבר אותנו לאנרגיות הקוסמיות ולטבע. הצ'י הינו דבר מוחשי למדי וניתן די מהר להרגיש אותו זורם בגוף (בד"כ בתחילה בכפות הידיים).                      הדגשים בשיעורים איתי הם על עקרונות של יציבה ותנועה שקיימים בטאי צ'י, ושיכולים להיות מיושמים ביום יום, לעומת היישומים המקוריים (הלחימתיים) של הטאי צ'י.

טאי צ'י                                                                                                                                    
הטאי צ'י הוא אמנות לחימה סינית עתיקה, שהפכה במאה ה-20 לפופולרית מאד גם במערב, ומשמשת כיום בעיקר לשיפור הבריאות ואיכות החיים. דרך סידרה של תנועות רכות וזורמות, תוך תשומת לב רבה לגוף, ליציבה, לשיווי המשקל, למקור התנועה, להפניית המבט פנימה, יוצרים זרימה של "צ'י" (המילה הסינית לאנרגיית חיים), שמביאה לריפוי ולשקט עמוק.

למי זה מתאים? אנשים שמחפשים תרגול גופני בריא וזורם, שיוצר שקט רב, יכול להקל מאד על בעיות גב, יציבה לא נכונה, סימפטומים פיזיים ונפשיים רבים, ובעיקר לשפר את איכות החיים ואת שלוות הנפש.

לצפייה בפלאייר של קבוצות הצ'י קונג שנפתחות                למידע על קבוצות צ'י קונג במקומות שונים בארץ

דף עזר לתלמידים הלומדים איתי בקבוצות הצ'י קונג

  
 

שיטת גרינברג

 

דמיון מודרך

                                      קערות טיבטיות 

אבחון והכוונה

 

      מדיטציה

טאי צ'י וצ'י גונג
 

עקרונות טיפול

דף הבית
צרו קשר
     
 
                                    בחזרה לדף הראשי
גלרית תמונות

בחזרה לדף טכניקות כללי

עוד באתר:    פעילויות קרובות    מסיבות רווקות/רווקים    פעילות לארגונים/למשפחות    קונצרטמדיטציה בטבע    קישורים    בנייה אקולוגית    מפת האתר
                    
                     שיטת גרינברג    דמיון מודרך    מדיטציה    צלילים של ריפוי    טאי צ'י וצ'י קונג    רמנה מהרישי    הרשמה לקבלת עדכונים    מאמרים וציטוטים

                                                     Space2b - כל הזכויות לאתר זה שמורות לגיא שמר  ...  עיצוב ובניית אתר - גיא שמר